فارسي

آزادسازی قدس نزدیک است/ با شهید سلیمانی بیعت می کنیم تا خواسته هایشان را محقق کنیم

دبیر کل حزب الله گفت: با شهید سلیمانی بیعت می کنیم که خواسته ها و آرزوهای ایشان را با وجود همه دشواری ها و خطرات سخت محقق خواهیم کرد

 

سیدحسن نصرالله دبیر کل حزب الله روز چهارشنبه در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس گفت : امروزه و به رغم همه تحولات بین المللی و همه چالش ها ، گروه های مقاومت، به قدس و آزادسازی آن نزدیک تر هستند.

وی افزود: رهبران مقاومت امروز تاکید می کنند که تلاش ها برای به حاشیه کشاندن و حذف قضیه فلسطین هرگز به نتیجه نخواهد رسید.

سید حسن نصرالله گفت: مسئولان اسرائیلی با ترس و نگرانی خود از موفقیت ها و دستاوردهای مقاومت ، واقعیت اوضاع را نشان می دهند و بیان می کنند.

دبیر کل حزب الله لبنان اظهار داشت : ما به پایبندی قاطع خود به قضیه فلسطین و نیز به عهد و پیمان خود بر ادامه این راه تاکید می کنیم.

سید حسن نصرالله اظهار داشت : با شهید سلیمانی بیعت می کنیم که خواسته ها و آرزوهای ایشان را با وجود همه دشواری ها و خطرات سخت محقق خواهیم کرد.

سید نصرالله گفت : ما در روز جهانی قدس امسال، شهید قاسم سلیمانی را از دست داده ایم که رکن و پایه اساسی و مهم در محور مقاومت بود.

وی افزود: امسال، عهد و پیمان ما با همه شهدا این است که این راه را ادامه دهیم تا روزی فرا رسد که در آن، در قدس نماز را به جای آوریم.


تعليقات الزوار

الإسم
البريد الإلكتروني
عنوان التعليق
التعليق
رمز التأكيد

المقالات الأكثر زيارة